Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Najlepszy prezet dla faceta na 30 urodziny?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepszy prezet dla faceta na 30 urodziny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Blueberry28 5 sty 2011, 17:31
    Nie wiadomo czy sama nie wymyśli czegoś lepszegouśmiech Może jej nie doceniasz...przymrużenie oka
    Cytuj
  • panchita 5 sty 2011, 18:38
    A ja własnie szukam inspiracji, bo mój chłopak ma urodziny w maju i powiem wam, że pomysły macie genialne!uśmiech Na pewno któryś wykorzystamuśmiech
    Cytuj
  • Labradorka 5 sty 2011, 19:03
    Ja swojemu kupiłam naiwgację do samochodu, bo chciał... ale moze w przyszłym roku (akurat będzie 30) postawię na coś bardziej szalonegoprzymrużenie oka
    Cytuj
  • warkoczyk 5 sty 2011, 21:29
    yellowphone napisał:Ja swojemu facetowi na trzydziechę zorganizowałam imprezę! Wynajęłam salę z dekoracjami, cateringiem, sprosiłam tam przyjaciół (dotarłam nawet do jego kolegów, których dawno nie widział, a ja ich wczesniej w ogóle nie znałam!) i na koniec zaciągnęłam tam jego. Ale się zdziwił jak usłyszał "SURPRISE"wielki uśmiech Nigdy tego nie zapomnęuśmiech Zabawa była fantastyczna, a mój chłop się popłakał w pewnym momencie ze wzruszenia (hm może dlatego że był już wstawionyprzymrużenie oka ) i powiedzial mi, że nigdy nie dostał tak fantastycznego prezentu, bo włożyłam w to tyle serca i wszyscy ci znajomi się zaangażowali, a to na pewno lepsze niż wybulić na coś kase i cześć!
    Ale świetny pomysł na prezent. moje gratulacjeuśmiech
    Cytuj
  • Yago 5 sty 2011, 22:05
    Ja też moge się pochwalić oryginalnym prezentem jaki dostałem na urodzinyuśmiech Był to tort, a po rozkrojeniu (czym kazali mi zająć się osobiście) znalazłem małe zawiniątko... to był multi-tool, jaki mi się marzyłod dawnauśmiech
    Cytuj
  • panchita 5 sty 2011, 23:25
    A co to takiego ten multi-tool? Pomysł z tortem już mi się podobauśmiech Musiał być dużyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Labradorka 6 sty 2011, 6:30
    To taki wielofunkcyjny scyzorykprzymrużenie oka Np coś takiego


    Ale sztuką jest schować to w torcie!
    Cytuj
  • Yago 6 sty 2011, 8:00
    No tort był dość spory... ale sprytnie skonstruowanyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Prezent 14 sty 2011, 10:05
    Ja mam świetny pomysł na prezent dla chłopaka, który lubi szybką jazdę samochodem - Jazda prawdziwym sportowym samochodem, profesjonalny instruktor pokazuje różne triki i inne manewry, potem chłopak wsiada za kierownicę i gaz do dechy, Wszystko można udokumentować na kamerze zamontowanej w samochodzie.
    Dla chłopaka lubiącego eksperymenty i sport inny prezent - takie buty do skakania i biegania na sprężynach. One jeszcze nie są w Polsce zbyt popularne ale coraz więcej ludzi się do nich przekonuje. Dają dużo fantastycznej zabawy uśmiech
    Albo, jeśli jest gadżeciarzem to jakiś nowoczesny elektroniczny sprzęcik, dobry pomysł na prezent to czytnik e-booków.
    Jest w czym wybierać uśmiech
    Cytuj
  • Favoritka87 6 lut 2012, 14:47
    ja uważam, że na każdą okazję dla faceta najlepsze jest coś praktycznego, np elektronika faceci są jak duże dzieci więc na pewno docenią to , że nie dostali pluszaka, tylko np fajne radio samochodowe albo mp3 tutaj znalazłam całą listę ciekawych propozycji
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum