Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Najlepszy prezet dla faceta na 30 urodziny?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepszy prezet dla faceta na 30 urodziny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 27 lut 2012, 15:08
    Też jestem za prezentami praktycznymi. Macie może kamerę? Może by mu coś takiego kupić? Ostatnio wypuścili na rynek kamery Sony HDR z projektorem, zarąbiste.
    Cytuj
  • 6 mar 2012, 11:28
    Ja wolę prezenty niematerialne. Rok temu siostra rozliczyła za mnie pit. Co prawda posłużył jej do tego darmowy program PIT2011, ale przynajmniej sama nie musiałam się męczyć. Na jej urodziny zaprosiłam ją do kina uśmiech
    Cytuj
  • hekate 6 mar 2012, 11:59
    To zależy co ten facet lubi. Jeżeli jego hobby to słuchanie muzyki, to zawsze możesz mu kupić taką stację dokującą: Jest to na pewno praktyczny prezent, z którego każdy mężczyzna powinien być zadowolony.
    Cytuj
  • 8 mar 2012, 13:03
    faceci są jak duże dzieci i uwielbiają zabawki i gadżety. Oczywiście nie zabawki dla dzieci język Chociaż sa wyjątki. Pamiętam jak mój wujek wkręcił się w modele zdalnie sterowane. Zaczęło się, kiedy jego syn otrzymał taką zabawkę w prezencie. Było to auto terenowe. Super rzecz. Wujek się wkręcił i już wkrótce razem z synem zaczeli się w to bawić. Teraz sami składają własne modele. Robia tez łódki oraz samoloty. Ale co do prezentów. Należy wcześniej obadać grunt. Sprawdzić co interesuje jubilata, o czym często mówi itp. Warto spytać jego najlepszego kumpla o radę. Stawiam jednak na gadżety i nowa technologię. Jakiś fajny dodatek do telefonu. Może słuchawki, jeżeli słucha często muzyki. Dobre są też jakies fajne wydania książek (dla tych co czytają) albo oryginalne płyty ulubionych zespołów dla fanatyków.
    Cytuj
  • 22 mar 2012, 16:20
    Może się powtarzam ale gadżety, gadżety i jeszcze raz gadżety uśmiech A każdy facet kiedyś w życiu na pewno chciał mieć modele zdalnie sterowane, więc polecam jakiś fajny samochód albo jak się ma więcej pieniędzy to łódkę albo samolot
    Cytuj
  • ugur 23 mar 2012, 9:06
    Zastanów się czego potrzebuje albo o czym marzył jak był dzieckiem i spełn chociaż częściowo te marzenia
    Cytuj
  • 27 mar 2012, 12:13
    Mój facet lubi gadżety i dałam mu na 30 urodziny scyzoryk victorinox na pełnym wypasie. Z kolei kumpel dostał kilka płyt vinylowych, bo zbiera takie. Patrząc za to na brata, który ma urodziny w czasie tegorocznego PIT, dałabym mu pewnie program Pit 37 męczy jgo okrutnie uśmiech, ale one są niestety (i na szczęście) darmowe. Ja uważam, że prezent musi być osobisty i wyjątkowy, ale musi cieszyć obdarowanego.
    Cytuj
  • peana 4 kwi 2012, 14:31
    To też zależy od tego ile możesz przeznaczyć na ten cel pieniędzy. Moim zdaniem ciekawym prezentem mogłaby być nawigacja samochodowa. W sklepie avans.pl masz spory wybór tego typu sprzętu, także może tam znajdziesz odpowiednią nawigację dla Twojego męża.
    Cytuj
  • Morgius 23 kwi 2012, 11:47
    A może wykupić by skok na bungee?uśmiech
    Cytuj
  • 23 kwi 2012, 11:53
    jestem za skokiem na bungee albo na spadochronie - faceci lubią się też bawić więc urodzinowy wypad na paintball'a też byłby ciekawy!
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum