Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Najlepszy prezet dla faceta na 30 urodziny?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepszy prezet dla faceta na 30 urodziny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • VictoriaB 23 kwi 2012, 13:45     (ostatnio zmieniony przez autora 23 kwi 2012, 13:53, w całości zmieniany 1 raz)
    A może coś zgodnego z jego hobby?
    Cytuj
  • 11 maj 2012, 12:59
    He, he wysoko stawiacie poprzeczkę: kamery z projektorem, stacje dokujące (cokolwiek to oznacza). Nie mam przekonania czy chciałabym inwestować takie środki w prezent. Chociażby, dlatego, że obdarowany może czuć się niezręcznie. Generalnie jestem za
    prezentami z jajem.
    Cytuj
  • marek100 21 maj 2012, 8:24
    skok ze spadochronu!
    Cytuj
  • VictoriaB 23 maj 2012, 13:20     (ostatnio zmieniony przez autora 23 maj 2012, 13:20, w całości zmieniany 1 raz)
    marek100 napisał:skok ze spadochronu!
    Ze spadochronu nie koniecznie będzie ekscytujacy, zwłaszcza jeśli spadochron bedzie złożony uśmiech, zdecydowanie lepszy jest skok ze spadochronem uśmiech
    Cytuj
  • Melvena 5 cze 2012, 12:54
    VictoriaB napisał:
    marek100 napisał:skok ze spadochronu!
    Ze spadochronu nie koniecznie będzie ekscytujacy, zwłaszcza jeśli spadochron bedzie złożony uśmiech, zdecydowanie lepszy jest skok ze spadochronem uśmiech
    Ale za to jaka adrenalina przy skoku ze spadochronu, skok ze spadochronem to już niewystarczająca zabawa przymrużenie oka
    Cytuj
  • Maniuss 30 lip 2012, 11:40
    Najlepiej jakis wspolny wyjazd. Gdzie maz najchetniej by pojechal?
    Cytuj
  • faworytowy 1 sie 2012, 14:32
    Ja np. byłbym zadowolony z jednego prezentu, lotu samolotem do ciepłych krajów, ewentualnie do Los Angeles. przymrużenie oka Troszkę fantazjuję, ale dla mnie najlepszym prezentem jest dobra muzyka, film i ukochana przy boku. Nie jestem zbytnio wymagającym facetem. uśmiech A tak wqracając do tematu, pewnie każdy ma jakiegoś konika,albo jakieś niezrealizowane marzenie. Moja kuzynka swojemu mężowi na urodziny ofiarowała Toscę w La Scali we Włoszech, czy był zadowolony, bo ja wiem.. wielki uśmiech Bardziej chyba ona była szczęśliwa. Bo też i trzeba trafić w potrzeby swojego partnera.
    Cytuj
  • mscislaw 24 sie 2012, 13:06
    Twój mąż na pewno lubi gry karciane albo planszowe dlatego miłym dla niego prezentem będzie zakup szachów lub kart np link takich jak te oraz do tego 10 szt kubańskich cygar przymrużenie oka przymrużenie oka
    Cytuj
  • 3 wrz 2012, 17:08
    Podniebna kolacja!!?
    własnie znalazłam coś niesamowitego - kolacja lub śniadanie w powietrzu! uśmiech Platforma ze stołem unosi się 50 metrów nad Warszawą i można popijać winko i podziwiać widoczek! Świetny prezent nie tylko na dzień chłopaka, ale i na inną wyjątkową okazję!
    Cytuj
  • Kahaa 6 wrz 2012, 9:47
    Hmmm... niech pomyślę, co przydałoby się facetowi na 30 urodziny. Myślę, że jakimś fajnym zegarkiem by nie pogardził. Może taki model. Myślę, że będzie zadowolony. Jakby chciał coś z wyższej półki to proponuję takie marki jak: TISSOT, TOMMY HILFIGER przymrużenie oka
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum