Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Najlepszy prezet dla faceta na 30 urodziny?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepszy prezet dla faceta na 30 urodziny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • emgielka 5 gru 2013, 9:43     (ostatnio zmieniony przez autora 5 gru 2013, 9:44, w całości zmieniany 1 raz)
    Mi tam ciuchy się nie podobają. Fajnym pomysłem może być zegarek z grawerem + oryginalne życzenia ([url=http://] Życzenia urodzinowe dla dziecka [/url].
    Cytuj
  • Ossuka 5 gru 2013, 10:26     (ostatnio zmieniony przez autora 9 gru 2013, 9:17, w całości zmieniany 1 raz)
    Kup mu jakieś dobre whisky singel malt, takie ok. 300 zł. Doceni przymrużenie oka
    ---------------------------------------------------------------------
    [url=http://florimeble.pl/28-zestawy-stoly-i-krzesla]FloriMeble - dobry sklep z meblami[/url]
    Cytuj
  • pistacja 5 gru 2013, 11:07
    Nie ma uniwersalnego prezentu, który spodoba się każdemu facetowi, kończącemu 30-tkę. Mój uwielbia się wspinać i chodzić po górach, więc zainwestowałam w prezenty właśnie w tym zakresie. Taki sprzęt nie jest być może najtańszy, ale znalazłam to czego szukałam odrobinę taniej.
    Cytuj
  • byzanthium 9 gru 2013, 11:22
    A może jakiś karnet na przejazd po torze wyścigowym?? Wielu facetów ucieszyłoby się z takiego prezentu uśmiech
    Cytuj
  • jik7008 27 mar 2014, 15:11
    może spinki do mankietów? praktyczny prezent przyda się na niejedną okazję i doda mężczyźnie elegancji przymrużenie oka
    http://www.murrano.pl/spinki-do-mankietow-cafe-62.aspx tu wyczytałam fajne rzeczy jak dobrać odpowiednie spinki i czym się kierować podczas zakupu. może spodoba Ci się ten pomysł uśmiech pozdrawiam
    Cytuj
  • Mirka85 14 mar 2015, 17:57
    no włąsnie, nie ma uniwersalnego prezentu bo każdy lubi co innego. Ja sądzę, że kazdy facet ucieszy się z jakiegoś gadżetu do ćwiczeń - może hantle albo ławeczka czy cos?
    Cytuj
  • kamisori 15 mar 2015, 13:33
    Ja myślę, że fajnym prezentem były jakiś dobry alkohol gustownie zapakowany, na przykład jakiś Jack Daniels uśmiech
    Cytuj
  • Kalikstt 17 mar 2015, 13:38
    Niektórzy lubią alkohol inni doceniają coś spontanicznego. Ja bym wolał dostać coś od serca, a nie jechać standardami. To tak jakby przez nas ta osoba nie była znana.
    Cytuj
  • quato 19 mar 2015, 11:25
    Świetnym prezentem może być wyjście na jakieś ciekawe wydarzenie do teatru albo muzeum uśmiech Np. we Wrocławiu jest teraz promocja związana z Urban Card dzięki której można dostać 20% zniżkę w wielu miejscach związanych z kulturą. Aż szkoda nie spróbować! uśmiech
    Cytuj
  • mixal 23 mar 2015, 12:55
    A może jakaś wycieczka? Na południe Europy czy coś takiego? Ostatnio byłem z kobietą w Barcelonie i wyszło nam o wiele taniej niż się spodziewaliśmy, przede wszystkim dlatego, że zaoszczędziliśmy na noclegu, więc można i się opłaca.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum