favore.pl
Favore.plUsługiUsługi pozostałe ŁódźUsługi ekologia ŁódźUsługi skup Łódź

Skup zużytych tonerów, tuszy i atramentów, regeneracja i utylizacja, Łódź

Eksploatujesz dużą ilość tuszy i tonerów? Zużytych produktów nie możesz tak po prostu wyrzucić do śmietnika, zamiast tego możesz zyskać pieniądze sprzedając je specjalnym firmom. Tutaj znajdziesz oferty skupu i wymiany pustych tonerów, kartridży i wkładów tuszowych różnego typu. Zobacz dostępne oferty w miejscowości Łódź i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
ZLECENIA - ŁÓDŹ
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz skupu złomu i metali? A może nazbierało Ci się makulatury i chcesz ją oddać? U nas znajdziesz firmy, które zajmują się odzyskiem surowców – skupy złomu, makulatury, szkła czy tonerów. Korzystając z ich usług zadbasz o środowisko i o swój portfel.

Opisz dokładnie, jakie odpady chcesz oddać, ilość, termin itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Co zrobić ze starymi tonerami - O tym, że zużytych akumulatorków czy leków przeterminowanych nie wolno wrzucać do normalnego pojemnika na odpady słyszał chyba każdy. Są to odpady niebezpieczne, które powinny być w odpowiedni sposób zutylizowane. Należą do nich również wszelkie odmiany tonerów. Choć publicznie wiadome jest, że pustych tonerów nie wolno| wyrzucać, to i tak wiele z nich kończy na wysypiskach. Dzieje się tak ponieważ wielu użytkowników po prostu nie wie, co może z nimi zrobić. A metod na puste kartridże jest kilka: w miejscu w którym nabywamy nowy można go oddać sprzedawcy albo wyrzucić do szczególnie oznakowanego kosza. Jeden z głównych producentów i rozprowadzaczy materiałów eksploatacyjnych do drukarek zdecydował jeszcze uprościć rozwiązanie problemu zużytymi kartridżami i do swoich produktów dołącza specjalne koperty z folii. Dzięki nim wyrzucenie pustych tonerów jest proste: po wymienieniu tuszu na świeży, zużyty toner trzeba włożyć do koperty, udać się do urzędy pocztowego i bezpłatnie odesłać pod adres wydrukowany na kopercie. Dlaczego jednak musi nas to w ogóle obchodzić? Po pierwsze troska o przyrodę. Zużyte tonery laserowe i głowice atramentowe należą do elektroodpadów. Ogromne hałdy tego rodzaju odpadów mają niezwykle niekorzystny wpływ na środowisko naturalne, a tym samym na komfort naszego życia. Większa cześć przysłanych w kopertach kartridży jest kierowana do przetworzenia i może zostać znów użyta do wyrobu nowych materiałów eksploatacyjnych do kserokopiarek. Jeśli w okolicy nie działa żaden skup zużytych tonerów to można prosto się ich pozbyć bez szkody dla przyrody. W Internecie również na pewno znajdziemy ogłoszenia firm z okolicy, które się tym trudnią.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację