favore.pl
Favore.plUsługiUsługi pozostałe LublinUsługi ekologia LublinUsługi skup Lublin

Skup zużytych tonerów, tuszy i atramentów, regeneracja i utylizacja, Lublin

Eksploatujesz dużą ilość tuszy i tonerów? Zużytych produktów nie możesz tak po prostu wyrzucić do śmietnika, zamiast tego możesz zyskać pieniądze sprzedając je specjalnym firmom. Tutaj znajdziesz oferty skupu i wymiany pustych tonerów, kartridży i wkładów tuszowych różnego typu. Zobacz dostępne oferty w miejscowości Lublin i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
ZLECENIA - LUBLIN
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz skupu złomu i metali? A może nazbierało Ci się makulatury i chcesz ją oddać? U nas znajdziesz firmy, które zajmują się odzyskiem surowców – skupy złomu, makulatury, szkła czy tonerów. Korzystając z ich usług zadbasz o środowisko i o swój portfel.

Opisz dokładnie, jakie odpady chcesz oddać, ilość, termin itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Co zrobić ze zużytymi tuszami - O tym, że starych akumulatorków czy leków przeterminowanych nie wolno wyrzucać do zwykłego kosza na odpady wie chyba każdy. Są to bowiem odpady niebezpieczne, które powinny być w specjalny sposób zutylizowane. Przynależą do nich także wszelkie rodzaje tonerów. Choć powszechnie wiadome jest,iż zużytych kartridży nie wolno| wyrzucać, to mimo to wiele z nich kończy w śmieciach. Dzieje się tak ponieważ mnóstwo użytkowników zwyczajnie nie ma pojęcia, co można z nimi zrobić. A metod na puste kartridże jest kilka: w miejscu w którym kupujemy kolejny można go przekazać sprzedawcy lub wyrzucić do specjalnie oznakowanego kosza. Jeden z głównych wytwórców i rozprowadzaczy tonerów do kserokopiarek postanowił dodatkowo uprościć rozwiązanie problemu z pustymi tonerami i do swoich wyrobów załącza specjalne koperty z folii. Dzięki nim pozbycie się zużytych tonerów jest łatwe: po wymianie atramentu na nowy, stary kartridż wystarczy wsadzić do koperty, udać się do urzędy pocztowego i bezpłatnie odesłać na adres nadrukowany na kopercie. Z jakiego powodu jednakże musi nas to w ogóle interesować? Po pierwsze troska o środowisko. Zużyte głowice atramentowe i tonery laserowe należą do elektroodpadów. Całe hałdy tego rodzaju śmieci mają niezwykle szkodliwy wpływ na przyrodę, a tym samym na jakość naszej egzystencji. Większość przysłanych w kopertach kartridży trafia do recyklingu i może zostać ponownie użyta do produkcji nowych tonerów do drukarek. Jeżeli w okolicy nie działa żaden skup zużytych tonerów to można prosto się ich pozbyć bez szkody dla środowiska. W sieci też na pewno odnajdziemy ogłoszenia firm z okolicy, które się tym zajmują.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację