favore.pl
Favore.plUsługiUsługi pozostałe GdyniaUsługi ekologia GdyniaUsługi skup Gdynia

Skup zużytych tonerów, tuszy i atramentów, regeneracja i utylizacja, Gdynia

Eksploatujesz dużą ilość tuszy i tonerów? Zużytych produktów nie możesz tak po prostu wyrzucić do śmietnika, zamiast tego możesz zyskać pieniądze sprzedając je specjalnym firmom. Tutaj znajdziesz oferty skupu i wymiany pustych tonerów, kartridży i wkładów tuszowych różnego typu. Zobacz dostępne oferty w miejscowości Gdynia i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
ZLECENIA - GDYNIA
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz skupu złomu i metali? A może nazbierało Ci się makulatury i chcesz ją oddać? U nas znajdziesz firmy, które zajmują się odzyskiem surowców – skupy złomu, makulatury, szkła czy tonerów. Korzystając z ich usług zadbasz o środowisko i o swój portfel.

Opisz dokładnie, jakie odpady chcesz oddać, ilość, termin itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Co zrobić ze starymi tonerami - O tym, że zużytych baterii czy medykamentów po terminie ważności nie wolno wrzucać do zwykłego kosza na śmieci wie na pewno każdy. Są to bowiem odpady niebezpieczne, które muszą być w specjalny sposób zlikwidowane. Przynależą do nich także wszelkie rodzaje tonerów. Chociaż powszechnie wiadome jest, że pustych tonerów nie powinno się| wyrzucać, to i tak wiele z nich ląduje w śmieciach. Dzieje się tak dlatego, że wielu użytkowników po prostu nie ma pojęcia, co może z nimi zrobić. A sposobów na puste tonery jest sporo: w miejscu w którym kupujemy kolejny można go oddać ekspedientowi lub włożyć do szczególnie oznaczonego pojemnika. Jeden z głównych wytwórców i rozprowadzaczy tonerów do drukarek postanowił dodatkowo ułatwić rozwiązanie sprawy z pustymi kartridżami i do swoich produktów dołącza specjalne foliowe koperty. Dzięki nim wyrzucenie zużytych tonerów jest proste: po wymianie tuszu na świeży, zużyty kartridż wystarczy wsadzić do koperty, zanieść do urzędy pocztowego i za darmo wysłać na adres nadrukowany na kopercie. Dlaczego jednakże powinno nas to w ogóle obchodzić? Na pierwszy plan wysuwa się dbałość o przyrodę. Puste głowice atramentowe i tonery laserowe należą do elektroodpadów. Ogromne hałdy tego rodzaju odpadów mają niezwykle szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, a tym samym na komfort naszej egzystencji. Większa cześć przysłanych w kopertach tonerów jest kierowana do recyklingu i może zostać znów wykorzystana do produkcji pełnowartościowych tonerów do drukarek. Jeżeli w pobliżu nie funkcjonuje żaden skup zużytych tonerów to jest mozliwość aby łatwo się ich pozbyć bez szkody dla środowiska. W Internecie również na pewno znajdziemy ogłoszenia firm z okolicy, które się tym trudnią.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację