favore.pl
Favore.plUsługiUsługi pozostałe KrakówUsługi ekologia KrakówUsługi skup Kraków

Skup zużytych tonerów, tuszy i atramentów, regeneracja i utylizacja, Kraków

Eksploatujesz dużą ilość tuszy i tonerów? Zużytych produktów nie możesz tak po prostu wyrzucić do śmietnika, zamiast tego możesz zyskać pieniądze sprzedając je specjalnym firmom. Tutaj znajdziesz oferty skupu i wymiany pustych tonerów, kartridży i wkładów tuszowych różnego typu. Zobacz dostępne oferty w miejscowości Kraków i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
ZLECENIA - KRAKÓW
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz skupu złomu i metali? A może nazbierało Ci się makulatury i chcesz ją oddać? U nas znajdziesz firmy, które zajmują się odzyskiem surowców – skupy złomu, makulatury, szkła czy tonerów. Korzystając z ich usług zadbasz o środowisko i o swój portfel.

Opisz dokładnie, jakie odpady chcesz oddać, ilość, termin itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Co zrobić ze starymi tuszami - O tym, że zużytych baterii czy leków po terminie ważności nie wolno wrzucać do normalnego pojemnika na śmieci słyszał chyba każdy. Są to bowiem odpady niebezpieczne, które powinny być w odpowiedni sposób zutylizowane. Przynależą do nich także wszelkie odmiany tonerów. Chociaż powszechnie wiadomo,iż pustych tonerów nie wolno| wyrzucać, to i tak wiele z nich ląduje w śmieciach. Dzieje się tak dlatego, że wielu klientów po prostu nie wie, co można z nimi zrobić. A metod na puste tonery jest sporo: w sklepie w którym nabywamy kolejny możemy go oddać sprzedawcy albo wyrzucić do specjalnie oznaczonego pojemnika. Jeden z głównych producentów i rozprowadzaczy materiałów eksploatacyjnych do drukarek postanowił jeszcze ułatwić rozwiązanie problemu zużytymi tonerami i do swoich wyrobów dołącza specjalne foliowe koperty. Dzięki nim wyrzucenie zużytych tonerów jest proste: po wymianie tuszu na świeży, zużyty toner wystarczy wsadzić do koperty, zanieść na pocztę i bezpłatnie wysłać na adres nadrukowany na kopercie. Z jakiego powodu jednakże musi nas to w ogóle interesować? Na pierwszy plan wysuwa się dbałość o środowisko. Puste głowice atramentowe i tonery laserowe przynależą do elektroodpadów. Całe góry tego rodzaju śmieci mają bardzo niekorzystny wpływ na przyrodę, a tym samym na komfort naszej egzystencji. Większa cześć odesłanych w kopertach kartridży jest kierowana do przetworzenia i może zostać ponownie użyta do produkcji pełnowartościowych tonerów do drukarek. Jeśli w pobliżu nie działa ani jeden skup zużytych tonerów to jest mozliwość aby prosto się ich pozbyć bez szkody dla środowiska. W Internecie też na pewno znajdziemy ogłoszenia firm w pobliżu, które się tym trudnią.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację