favore.pl
Favore.plUsługiUsługi pozostałe BytomUsługi ekologia BytomUsługi skup Bytom

Skup zużytych tonerów, tuszy i atramentów, regeneracja i utylizacja, Bytom

Eksploatujesz dużą ilość tuszy i tonerów? Zużytych produktów nie możesz tak po prostu wyrzucić do śmietnika, zamiast tego możesz zyskać pieniądze sprzedając je specjalnym firmom. Tutaj znajdziesz oferty skupu i wymiany pustych tonerów, kartridży i wkładów tuszowych różnego typu. Zobacz dostępne oferty w miejscowości Bytom i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz skupu złomu i metali? A może nazbierało Ci się makulatury i chcesz ją oddać? U nas znajdziesz firmy, które zajmują się odzyskiem surowców – skupy złomu, makulatury, szkła czy tonerów. Korzystając z ich usług zadbasz o środowisko i o swój portfel.

Opisz dokładnie, jakie odpady chcesz oddać, ilość, termin itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Co zrobić ze zużytymi tonerami - O tym, że zużytych baterii czy leków przeterminowanych nie wolno wrzucać do zwykłego kosza na odpady wie chyba każdy. Są to bowiem śmieci niebezpieczne, które muszą być w specjalny sposób zlikwidowane. Należą do nich również wszelkie odmiany tuszy do drukarek. Chociaż powszechnie wiadomo, że zużytych kartridży nie wolno| wyrzucać, to i tak wiele z nich kończy na wysypiskach. Jest tak ponieważ mnóstwo klientów zwyczajnie nie wie, co może z nimi zrobić. A metod na puste tonery jest sporo: w miejscu w którym nabywamy kolejny możemy go oddać ekspedientowi lub wyrzucić do szczególnie oznaczonego pojemnika. Jeden z wiodących producentów i dystrybutorów tonerów do drukarek zdecydował dodatkowo uprościć rozwiązanie sprawy z pustymi tonerami i do swoich produktów załącza specjalistyczne foliowe koperty. Dzięki nim wyrzucenie zużytych tonerów jest łatwe: po wymienieniu atramentu na nowy, zużyty toner trzeba wsadzić do koperty, udać się do urzędy pocztowego i bezpłatnie wysłać na adres wydrukowany na kopercie. Dlaczego jednak musi nas to w ogóle interesować? Na pierwszy plan wysuwa się troska o środowisko. Zużyte tonery laserowe i głowice atramentowe należą do elektroodpadów. Ogromne hałdy takich śmieci mają bardzo szkodliwy wpływ na przyrodę, a tym samym na jakość naszego życia. Większość odesłanych w kopertach kartridży trafia do recyklingu i może zostać znów wykorzystana do wyrobu pełnowartościowych tonerów do drukarek. Jeżeli w pobliżu nie funkcjonuje ani jeden skup zużytych tonerów to można łatwo się ich pozbyć bez uszczerbku dla środowiska. W Internecie też z pewnością znajdziemy ogłoszenia firm w pobliżu, które się tym trudnią.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację