favore.pl
Favore.plUsługiUsługi pozostałe SosnowiecUsługi ekologia SosnowiecUsługi skup Sosnowiec

Skup zużytych tonerów, tuszy i atramentów, regeneracja i utylizacja, Sosnowiec

Eksploatujesz dużą ilość tuszy i tonerów? Zużytych produktów nie możesz tak po prostu wyrzucić do śmietnika, zamiast tego możesz zyskać pieniądze sprzedając je specjalnym firmom. Tutaj znajdziesz oferty skupu i wymiany pustych tonerów, kartridży i wkładów tuszowych różnego typu. Zobacz dostępne oferty w miejscowości Sosnowiec i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz skupu złomu i metali? A może nazbierało Ci się makulatury i chcesz ją oddać? U nas znajdziesz firmy, które zajmują się odzyskiem surowców – skupy złomu, makulatury, szkła czy tonerów. Korzystając z ich usług zadbasz o środowisko i o swój portfel.

Opisz dokładnie, jakie odpady chcesz oddać, ilość, termin itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Co zrobić ze starymi tonerami - O tym, że zużytych akumulatorków czy medykamentów po terminie ważności nie wolno wyrzucać do normalnego kosza na śmieci wie chyba każdy. Są to bowiem odpady szkodliwe, które muszą być w odpowiedni sposób zlikwidowane. Przynależą do nich także wszystkie rodzaje tonerów. Chociaż powszechnie wiadome jest,iż pustych kartridży nie powinno się| wyrzucać, to mimo to wiele z nich ląduje w śmieciach. Jest tak ponieważ wielu klientów po prostu nie ma pojęcia, co można z nimi zrobić. A metod na zużyte tonery jest kilka: w sklepie w którym kupujemy kolejny możemy go oddać ekspedientowi albo włożyć do szczególnie oznaczonego pojemnika. Jeden z wiodących producentów i dystrybutorów materiałów eksploatacyjnych do drukarek postanowił dodatkowo uprościć rozwiązanie problemu zużytymi kartridżami i do swoich wyrobów dołącza specjalistyczne foliowe koperty. Dzięki nim pozbycie się pustych tuszy jest łatwe: po wymienieniu tuszu na świeży, stary toner wystarczy włożyć do koperty, zanieść na pocztę i bezpłatnie wysłać na adres wydrukowany na kopercie. Z jakiego powodu jednakże powinno nas to w ogóle interesować? Po pierwsze dbałość o środowisko. Puste głowice atramentowe i tonery laserowe przynależą do elektroodpadów. Całe góry tego rodzaju odpadów mają niezwykle niekorzystny wpływ na środowisko naturalne, a tym samym na jakość naszej egzystencji. Większa cześć odesłanych w kopertach kartridży trafia do recyklingu i może zostać znów użyta do produkcji pełnowartościowych materiałów eksploatacyjnych do kserokopiarek. Jeśli w pobliżu nie funkcjonuje ani jeden skup zużytych tonerów to jest mozliwość aby łatwo się ich pozbyć bez uszczerbku dla środowiska. W Internecie też z pewnością odnajdziemy ogłoszenia firm w pobliżu, które się tym zajmują.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację