favore.pl
Favore.plUsługiUsługi pozostałe ChorzówUsługi ekologia ChorzówUsługi skup Chorzów

Skup zużytych tonerów, tuszy i atramentów, regeneracja i utylizacja, Chorzów

Eksploatujesz dużą ilość tuszy i tonerów? Zużytych produktów nie możesz tak po prostu wyrzucić do śmietnika, zamiast tego możesz zyskać pieniądze sprzedając je specjalnym firmom. Tutaj znajdziesz oferty skupu i wymiany pustych tonerów, kartridży i wkładów tuszowych różnego typu. Zobacz dostępne oferty w miejscowości Chorzów i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz skupu złomu i metali? A może nazbierało Ci się makulatury i chcesz ją oddać? U nas znajdziesz firmy, które zajmują się odzyskiem surowców – skupy złomu, makulatury, szkła czy tonerów. Korzystając z ich usług zadbasz o środowisko i o swój portfel.

Opisz dokładnie, jakie odpady chcesz oddać, ilość, termin itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Co zrobić ze zużytymi tonerami - O tym, że starych akumulatorków czy medykamentów przeterminowanych nie wolno wrzucać do zwykłego kosza na odpady słyszał chyba każdy. Są to śmieci niebezpieczne, które muszą być w odpowiedni sposób zutylizowane. Przynależą do nich także wszystkie odmiany tuszy do drukarek. Chociaż publicznie wiadomo, że zużytych kartridży nie powinno się| wyrzucać, to mimo to wiele z nich kończy na wysypiskach. Jest tak ponieważ wielu klientów zwyczajnie nie wie, co można z nimi zrobić. A sposobów na zużyte kartridże jest kilka: w sklepie w którym nabywamy nowy można go oddać sprzedawcy albo włożyć do specjalnie oznakowanego kosza. Jeden z głównych producentów i dystrybutorów materiałów eksploatacyjnych do kserokopiarek zdecydował jeszcze ułatwić rozwiązanie problemu z pustymi tonerami i do swoich wyrobów dołącza specjalistyczne koperty z folii. Dzięki nim pozbycie się zużytych tonerów jest łatwe: po wymianie atramentu na świeży, stary kartridż trzeba wsadzić do koperty, udać się do urzędy pocztowego i za darmo odesłać na adres nadrukowany na kopercie. Z jakiego powodu jednakże powinno nas to w ogóle interesować? Po pierwsze dbałość o środowisko. Zużyte głowice atramentowe i tonery laserowe należą do elektroodpadów. Ogromne góry tego rodzaju odpadów wywierają niezwykle niekorzystny wpływ na przyrodę, a tym samym na komfort naszej egzystencji. Większa cześć odesłanych w kopertach tonerów jest kierowana do recyklingu i może zostać ponownie użyta do produkcji pełnowartościowych materiałów eksploatacyjnych do kserokopiarek. Jeśli w okolicy nie funkcjonuje żaden skup zużytych tonerów to jest mozliwość aby prosto się ich pozbyć bez uszczerbku dla przyrody. W sieci również z pewnością odnajdziemy ogłoszenia firm w pobliżu, które się tym trudnią.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację