favore.pl
Favore.plUsługiUsługi pozostałe WarszawaUsługi ekologia WarszawaUsługi skup Warszawa

Skup zużytych tonerów, tuszy i atramentów, regeneracja i utylizacja, Warszawa

Eksploatujesz dużą ilość tuszy i tonerów? Zużytych produktów nie możesz tak po prostu wyrzucić do śmietnika, zamiast tego możesz zyskać pieniądze sprzedając je specjalnym firmom. Tutaj znajdziesz oferty skupu i wymiany pustych tonerów, kartridży i wkładów tuszowych różnego typu. Zobacz dostępne oferty w miejscowości Warszawa i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz skupu złomu i metali? A może nazbierało Ci się makulatury i chcesz ją oddać? U nas znajdziesz firmy, które zajmują się odzyskiem surowców – skupy złomu, makulatury, szkła czy tonerów. Korzystając z ich usług zadbasz o środowisko i o swój portfel.

Opisz dokładnie, jakie odpady chcesz oddać, ilość, termin itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Co zrobić ze starymi tonerami - O tym, że starych baterii czy leków po terminie ważności nie wolno wyrzucać do zwykłego kosza na śmieci słyszał chyba każdy. Są to odpady szkodliwe, które powinny być w odpowiedni sposób zlikwidowane. Należą do nich także wszystkie odmiany tonerów. Chociaż powszechnie wiadomo,iż zużytych tonerów nie powinno się| wyrzucać, to mimo to większość z nich ląduje w śmieciach. Jest tak dlatego, że wielu użytkowników po prostu nie ma pojęcia, co może z nimi zrobić. A sposobów na zużyte tonery jest sporo: w miejscu w którym nabywamy nowy możemy go przekazać ekspedientowi lub wyrzucić do szczególnie oznakowanego kosza. Jeden z wiodących wytwórców i rozprowadzaczy materiałów eksploatacyjnych do kserokopiarek zdecydował dodatkowo uprościć rozwiązanie sprawy z pustymi kartridżami i do swoich wyrobów dołącza specjalne foliowe koperty. Dzięki nim wyrzucenie pustych tonerów jest proste: po wymianie atramentu na nowy, stary toner wystarczy wsadzić do koperty, zanieść do urzędy pocztowego i bezpłatnie odesłać pod adres wydrukowany na kopercie. Dlaczego jednakże powinno nas to w ogóle interesować? Po pierwsze troska o środowisko. Puste głowice atramentowe i tonery laserowe należą do elektroodpadów. Całe hałdy takich odpadów mają niezwykle niekorzystny wpływ na przyrodę, a tym samym na jakość naszego życia. Większość odesłanych w kopertach kartridży jest kierowana do przetworzenia i może zostać ponownie wykorzystana do wyrobu nowych tonerów do kserokopiarek. Jeśli w okolicy nie działa ani jeden skup zużytych tonerów to można prosto się ich pozbyć bez szkody dla środowiska. W Internecie również na pewno znajdziemy ogłoszenia firm w pobliżu, które się tym trudnią.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację