favore.pl
Favore.plUsługiUsługi pozostałe TarnówUsługi ekologia TarnówUsługi skup Tarnów

Skup zużytych tonerów, tuszy i atramentów, regeneracja i utylizacja, Tarnów

Eksploatujesz dużą ilość tuszy i tonerów? Zużytych produktów nie możesz tak po prostu wyrzucić do śmietnika, zamiast tego możesz zyskać pieniądze sprzedając je specjalnym firmom. Tutaj znajdziesz oferty skupu i wymiany pustych tonerów, kartridży i wkładów tuszowych różnego typu. Zobacz dostępne oferty w miejscowości Tarnów i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
ZLECENIA - TARNÓW
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz skupu złomu i metali? A może nazbierało Ci się makulatury i chcesz ją oddać? U nas znajdziesz firmy, które zajmują się odzyskiem surowców – skupy złomu, makulatury, szkła czy tonerów. Korzystając z ich usług zadbasz o środowisko i o swój portfel.

Opisz dokładnie, jakie odpady chcesz oddać, ilość, termin itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Co zrobić ze zużytymi tonerami - O tym, że starych akumulatorków czy medykamentów przeterminowanych nie wolno wyrzucać do normalnego kosza na śmieci słyszał chyba każdy. Są to bowiem śmieci szkodliwe, które muszą być w odpowiedni sposób zlikwidowane. Przynależą do nich także wszelkie rodzaje tonerów. Choć powszechnie wiadomo,iż pustych kartridży nie powinno się| wyrzucać, to i tak większość z nich ląduje na wysypiskach. Jest tak dlatego, że mnóstwo klientów po prostu nie wie, co może z nimi zrobić. A metod na zużyte tonery jest sporo: w sklepie w którym kupujemy nowy można go przekazać sprzedawcy lub włożyć do specjalnie oznaczonego kosza. Jeden z głównych producentów i dystrybutorów tonerów do drukarek postanowił jeszcze ułatwić rozwiązanie sprawy z pustymi tonerami i do swoich produktów dołącza specjalistyczne foliowe koperty. Dzięki nim wyrzucenie pustych tuszy jest proste: po wymianie tuszu na świeży, zużyty toner wystarczy włożyć do koperty, zanieść do urzędy pocztowego i bezpłatnie wysłać pod adres wydrukowany na kopercie. Dlaczego jednak musi nas to w ogóle obchodzić? Po pierwsze troska o środowisko. Puste głowice atramentowe i tonery laserowe należą do elektroodpadów. Całe góry tego rodzaju śmieci wywierają bardzo niekorzystny wpływ na środowisko naturalne, a tym samym na jakość naszego życia. Większa cześć odesłanych w kopertach kartridży jest kierowana do recyklingu i może zostać ponownie wykorzystana do produkcji nowych tonerów do drukarek. Jeżeli w pobliżu nie funkcjonuje ani jeden skup zużytych tonerów to jest mozliwość aby łatwo się ich pozbyć bez uszczerbku dla przyrody. W sieci również z pewnością odnajdziemy ogłoszenia firm w pobliżu, które się tym trudnią.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację