favore.pl
Favore.plUsługiUsługi pozostałe RadomUsługi ekologia RadomUsługi skup Radom

Skup zużytych tonerów, tuszy i atramentów, regeneracja i utylizacja, Radom

Eksploatujesz dużą ilość tuszy i tonerów? Zużytych produktów nie możesz tak po prostu wyrzucić do śmietnika, zamiast tego możesz zyskać pieniądze sprzedając je specjalnym firmom. Tutaj znajdziesz oferty skupu i wymiany pustych tonerów, kartridży i wkładów tuszowych różnego typu. Zobacz dostępne oferty w miejscowości Radom i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz skupu złomu i metali? A może nazbierało Ci się makulatury i chcesz ją oddać? U nas znajdziesz firmy, które zajmują się odzyskiem surowców – skupy złomu, makulatury, szkła czy tonerów. Korzystając z ich usług zadbasz o środowisko i o swój portfel.

Opisz dokładnie, jakie odpady chcesz oddać, ilość, termin itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Co zrobić ze zużytymi tuszami - O tym, że zużytych akumulatorków czy leków po terminie ważności nie wolno wyrzucać do normalnego pojemnika na śmieci wie na pewno każdy. Są to bowiem odpady niebezpieczne, które muszą być w odpowiedni sposób zutylizowane. Należą do nich również wszystkie rodzaje tuszy do drukarek. Choć powszechnie wiadome jest, że zużytych tonerów nie powinno się| wyrzucać, to i tak wiele z nich kończy w śmieciach. Dzieje się tak ponieważ wielu klientów zwyczajnie nie wie, co może z nimi zrobić. A metod na zużyte tonery jest kilka: w sklepie w którym kupujemy nowy możemy go przekazać ekspedientowi lub włożyć do szczególnie oznaczonego pojemnika. Jeden z wiodących wytwórców i rozprowadzaczy tonerów do drukarek zdecydował jeszcze ułatwić rozwiązanie sprawy z pustymi kartridżami i do swoich wyrobów dołącza specjalistyczne koperty z folii. Dzięki nim wyrzucenie pustych tonerów jest proste: po wymienieniu atramentu na świeży, stary toner trzeba wsadzić do koperty, udać się do urzędy pocztowego i bezpłatnie odesłać na adres wydrukowany na kopercie. Z jakiego powodu jednakże powinno nas to w ogóle interesować? Po pierwsze dbałość o przyrodę. Puste głowice atramentowe i tonery laserowe przynależą do elektroodpadów. Całe hałdy tego rodzaju odpadów wywierają bardzo szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, a tym samym na komfort naszego życia. Większa cześć odesłanych w kopertach tonerów jest kierowana do przetworzenia i może zostać ponownie wykorzystana do wyrobu pełnowartościowych tonerów do kserokopiarek. Jeżeli w pobliżu nie działa żaden skup zużytych tonerów to można łatwo się ich pozbyć bez szkody dla środowiska. W sieci też z pewnością odnajdziemy ogłoszenia firm w pobliżu, które się tym trudnią.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację